İnstagram’da İsim Değiştirme

Read this awesome post

İnstagram’da İsim Değiştirme

İnstagram’da kullanıcılarının isimlerini değiştirmesi için herhangi bir kısıtlama yoktur. İsminizi değiştirmek için hesabınıza giriş yaparak profil sekmesine tıklayabilirsiniz. “profili düzenle” başlığına tıklayarak kullanıcı adını değiştirebilirsiniz.

İnstagram İsmimi Nasıl Değiştiririm?

İnstagram kullanıcılarının kayıt olurken kullanıcı adı belirlemesi gerekiyor. Üye olurken almış olduğunuz kullanıcı adını daha sonra değiştirme şansınız var. Profilinizi ön plana çıkarmak için İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram’a başvuru yapabilirsiniz.

  • İsim değiştirmek için öncelikle İnstagram hesabınıza giriş yapmalısınız. Mobil uygulama üzerinden veya tarayıcı ile İnstagram’ı açabilirsiniz.
  • Profilinizi açmak için profil resminize tıklamanız ardından profili düzenle sekmesine tıklayarak kullanıcı adı değiştirebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.
  • Kullanıcı adını belirleyerek onay verebilir ve işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnstagram’da İstediğim Kullanıcı Adını Nasıl Alırım?

İnstagram kullanıcı sayısı en yüksek olan sosyal medya hesapları arasında yer aldığı için kayıt olmak isteyen kişilerin alabilecekleri kullanıcı adları zamanla sınırlanmıştır. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan sosyal medya adresinde daha önce alınmamış olan kullanıcı adlarını alabilirsiniz.

İstediğiniz kullanıcı adını almak için sonuna nokta ve sayı gibi simgeler bırakabilir, almak istediğiniz ismin harflerini tekrar edecek şekilde birkaç kez kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı almak için profili düzenleme başlığı altından kullanıcı adı değiştir sekmesine tıklayabilir ve istediğiniz kullanıcı adını belirleyebilirsiniz.

Telefon Numarasından İnstagram Hesabı Bulunur Mu?

İnstagram’a kayıt olmak için Faceebok, mail adresi ve telefon numarası kullanılmaktadır. Telefon numarası ile kayıt olmak için üyelik aşamasında telefon numarasını paylaşmanız ve hesap doğrulaması yapmanız gerekir.

  • İnstagram’a telefon numarası ile kayıt olan kişilerin rehberinde kayıtlı olan kişilere yeni İnstagram adresi hakkında bilgi mesajı gönderilir. Bu şekilde telefon numarası ile kayıt olan hesabı öğrenebilirsiniz.
  • Rehberinize kaydetmeden önce telefon numarası ile açılmış olan bir İnstagram adresi varsa arama butonuna telefon numarasını yazarak profilini bulabilirsiniz. Ancak profilini bulabilmeniz için telefon numarasının İnstagram adresinde kayıtlı olması gerekir.

İnstagram Kullanıcı Adının Sonuna Ne Yazılır?

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan İnstagram’a kayıt olurken kullanıcı adı belirlemeniz gerekir. Kullanıcı adının daha önce alınmamış olması ve özel karakterler içermemesi istenir. Kullanıcı adı belirleme şartlarına göre bir kullanıcı adı seçebilirsiniz.

Almak istediğiniz kullanıcı adı başka bir kişi tarafından kullanılıyorsa bu adı almanıza izin verilmez. Kullanıcı adının sonuna sayı ekleyebilir, harf sayısını uzatabilir veya nokta gibi işaretler koyarak kullanıcı adı belirleyebilirsiniz.

https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresinde kullanıcı adı ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi beğeni sayınızı artırarak profilinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet