İnstagram Çekilişleri Nasıl Kazanılır 2021

Read this awesome post

İnstagram Türkiye’de En çok kullanılan sosyal medya araçları içinden biri diyebiliriz. Takipçi kazınmak ve Takipçi sayısı fazla olmak insanlar için oldukça önem arz eder duruma geldi. Özellikle Popülarite konusunda en büyük dikkati çeken şey Takipçi konusu olunca takipçi artırmak için çok fazla yöntem denenebiliyor.

Bot takipçi veya kullanıcıları takip etmeye zorlama yöntemleri deneyebilen kullanıcılar en çok tercih ettiği takipçi artırma yöntemlerinden biri de İnstagram çekilişleri ile takipçi artırmaya çalışmaktır. Dünyadan farklı olarak belki de ilk olarak Türkiye’de oluşturulan bu sektör sayesinde instagram kullanıcıları ödüller kazanabilmektedir. Peki İnstagram çekilişlerinde Ödül nasıl kazanılır?

İnstagram Çekilişlerinde Ödül nasıl kazanılır?

  1. Öncelikle çekilişe katılma alışkanlıklarınız varsa firmalar sizden birkaç hesabı takip etmenizi veya belirli bir hesabı takip etmenizi talep edebilir. Çekilişe katılmadan önce çekiliş yapan kişilerin MPI Onaylı çekiliş yapıp yapmadığını kontrol ediniz. MPI Onaylı bir çekiliş yapılmıyorsa kazanılan ödülü dahi vermeme gibi durumlar olabileceğinden bu tarz çekilişlere katılmamanızı öneriyoruz
  2. Çekiliş yapan firma veya bireysel bir kişi ise Çok ünlü kişileri reklamlarda kullanıyor olsa dahi (Bu ünlüler ücret karşılığı hesaplarını paylaşır) Geçmişte yaptığı çekilişlerde şaibe, hibe veya ödül vermeme alışkanlığı olup olmadığını kontrol edin.
  3. Daha fazla hesap ile katılıp yaparak çelişteki kazanılacak ödül kat sayınızı artırabilirsiniz.
  4. Katıldığınız tüm hesapları bir yere not edin genellikle kazanan kişileri pek fazla arayıp sormuyorlar.
  5. Kampanyakolik gibi işini düzgün yapan çekiliş takip sitelerinin paylaşmış olduğu instagram çekilişlerini takip etmenizi öneriyoruz. https://kampanyakolik.com/cekilisler/instagram/ adresinden resmi instagram çekilişlerini takip etmek çok kolay ve ücretsizdir.
  6. Çekiliş yapan firma veya kişilerin çekiliş açıklamalarını dikkatle okuyunuz, bazen yapılan küçük bir hata sebebi ile çekiliş kazanılmış olsa dahi şartlar yerine getirilmediği için ödül iptal edilip yedek talihliye geçebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir